Zagłębie Lubin poinformowało, że umowa z chorwackim stoperem - Lorenco Simiciem - została rozwiązana za porozumieniem stron.

Lorenco Simić trafił do Lubinia latem 2020 roku z włoskiej Sampdorii. Przez półtora roku rosły środkowy obrońca wystąpił w 26 meczach, które okrasił sześcioma bramkami. Z tego wszystkiego zaledwie siedem meczów przypada na bieżącą kampanię. 25-latek zmagał się z urazem kolana, w związku z czym we wrześniu Simić przebył zabieg artroskopii kolana.

"Miedziowi" sprowadzili zimą już dwóch stoperów, a co więcej Simić nie znalazł się nawet w kadrze na obóz w tureckiej Larze. Odejście Chorwata wisiało zatem od dłuższego czasu na włosku, a dziś klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron.

Lorenco, życzymy powodzenia w dalszej karierze.

źródło: Własne, zaglebie.com