Były już obrońca Zagłębia Lubin Lorenco Šimić znalazł nowy klub. Chorwat związał się półtorarocznym kontraktem z U.S. Lecce - 5. zespołem włoskiej Serie B.

Lorenco Šimić przeszedł do naszego klubu z Sampdorii Genua w sierpniu 2020 roku. Przez półtora roku dal się poznać jako elektryczny obrońca, który dużo lepiej radzi sobie pod bramką rywala niż swoją, w dodatku jest dość podatny na urazy. W sumie w naszym zespole rozegrał 26 meczów, w których zdobył 6 goli. W rundzie jesiennej obecnego sezonu zagrał 7 razy i zdobył 1 gola.

źródło: uslecce.it