Potwierdziła się nasza informacja sprzed kilku dni. ŁKS Łódź oficjalnie ogłosił definitywne pozyskanie Oliwiera Sławińskiego.

Z Oliwierem Sławińskim w Lubinie wiązano swego czasu bardzo duże nadzieje. O 18-latku zrobiło się głośno, kiedy błyszczał w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Niestety, jego przygoda w Zagłębiu nie potoczyła się ostatecznie po myśli żadnej ze stron. W kuluarach mówiło się, że sfera mentalna nie jest u popularnego "Sławiny" na najwyższym poziomie. 

W ostatnim czasie Sławiński nie łapał się nawet do drugoligowych rezerw "Miedziowych", ba, młody napastnik miał nawet problemy z wywalczeniem sobie miejsca w ekipy, która występuje w CLJ.

Kontrakt Sławińskiego wygasał wraz z końcem bieżącego roku. Po piłkarza zgłosił się Łódzki Klub Sportowy, a włodarze Zagłębia Lubin zdecydowali się przystać na zaproponowaną ofertę. 18-latek w najbliższym czasie ma walczyć o miejsce w składzie rezerw ŁKS-u.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (3)25.08.2023 19:06
i wylądował w  rezerwach ŁKSu

processing comment
24.08.2023 16:45
guest profile picture
Rok temu jeden z portali wróżył że będzie to najdroższy transfer Zagłębia w historii, że klub sprzeda tego zawodnika za 7-8 milionów euro !!!!!! Minął rok i sądzę że 1/100  z tego nie wzieliśmy (czyli 70-80 tys. Euro) 

processing comment
24.08.2023 16:07
A zastanawialem sie ostatnio co z nim.
Nigdzie nie widnialo jego nazwisko.
*
Az tak z nim zle bylo? 

processing comment