mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało o skróceniu wypożyczenia Tomáš Zajíca z Banika Ostrawa. Docelowo napastnik miał pozostać w naszym klubie do 30 czerwca 2022 roku.

Tomáš Zajíc przeszedł do Zagłębia Lubin 31 sierpnia ubiegłego roku. Wówczas "Miedziowi", mający problemy z napastnikami, zdecydowali się na wypożyczenie 25-latka z Banika Ostrawa, który miał zwiększyć rywalizację na tej pozycji. 

Ostatecznie czeski piłkarz nie zbawił Zagłębia Lubin. W pierwszym zespole zagrał w dwunastu meczach - 10 spotkań w PKO BP Ekstraklasie oraz 2 mecze w Fortuna Pucharze Polski. Zajíc zdobył w PKO BP Ekstraklasie 2 gole (wygrane mecze w rundzie jesiennej z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza oraz Wartą Poznań) oraz zanotował jedno trafienie w meczu Fortuna Pucharu Polski ze Śląskiem II Wrocław. Do skromnego dorobku bramkowego 25-letniego gracza należy dopisać również jedną asystę, którą zaliczył w przegranym 2:4 meczu ligowym ze Stalą Mielec.

Powód rozstania jest prosty. Zagłębie Lubin nie zdecydowało się na wykupienie Tomáša Zajíca z Banika Ostrawa, w dodatku piłkarz nie gra u trenera Piotra Stokowca (zagrał tylko 6 minut z Cracovią), więc nie było powodu, by przedłużać ten nieudany romans o jeszcze jeden miesiąc.

 

źródło: zaglebie.com/Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!