mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin przedłużyło współpracę z firmą STS, największym bukmacherem w Polsce. Nowa umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku.

Przedłużenie umowy między STS a Zagłębiem Lubin, to kolejny etap konsekwentnej realizacji strategii wspierania polskiego sportu. Z powodzeniem współpracujemy od 2019 roku, a przed nami kolejne trzy sezony wspólnych emocji. Do tej pory Zagłębie dało się poznać jako otwarty, profesjonalny i przewidywalny partner biznesowy, dlatego też chętnie poszerzyliśmy zakres świadczeń sponsorskich. Okres pandemii pokazał także, że elastyczność obu stron oraz partnerskie podejście pozwoliło realizować umowę w pełnym wymiarze, bez konieczności jej renegocjacji. Jestem przekonany, że podpisany kontrakt przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla klubu - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS w trakcie obowiązywania dotychczasowej umowy wielokrotnie dokładał wszelkich starań, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. W trakcie trudnego dla wszystkich czasu pandemii nasz Partner wykazał się pełnym profesjonalizmem i zagwarantował poczucie stabilizacji. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować większe środki niż w poprzedniej umowie. Gratulacje dla Działu Sprzedaży – komentuje Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

Jak czytamy na oficjalnej stronie, na mocy umowy klub będzie eksponował logotyp STS w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Partner Zagłębia będzie miał także możliwość publikacji określonych treści na oficjalnej stronie klubu oraz współpracę w social mediach.

 

 

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)02.06.2021 21:19
Magda kiedyś fajna laska była.