Paweł Sochacki włączony do sztabu pierwszej drużyny Zagłębia

07.01.2021, 18:16:36
akademiakghm.com

Jak informuje oficjalna strona Zagłębia, szkoleniowiec, który w rundzie jesiennej pełnił funkcję drugiego trenera w zespole U-18, został włączony do sztabu pierwszej drużyny "Miedziowych".

W wywiadzie do oficjalnej strony Paweł Sochacki opowiada, jakie zadania ma przed sobą:

- Razem z Maćkiem Majdowskim będziemy prowadzić analizę dla pierwszego zespołu KGHM Zagłębia. Tylko po części jest to dla mnie nowa rola, ponieważ w Centralnej Lidze Juniorów U-18 byłem drugim trenerem i odpowiadałem za analizę.

Została poruszona również kwestia planów na przyszłość:

- Najważniejsza jest rodzina i zdrowie. Rozwój osobisty w pracy też się liczy, jednak na pierwszy miejscu te dwie pierwsze wymienione wartości. Plany można mieć, marzenia również, ale to czas zweryfikuje.  Na razie trzeba patrzeć na to, co jest tu i teraz. Tak samo, przychodząc do Akademii, nie zakładałem, że po 5 latach będę pod pierwszym zespołem, czy po 3 zostanę trenerem asystentem w U-18. Po prostu przyjmowałem, to co los dawał po kolei.

źródło: zaglebie.com