W pomeczowym komentarzu szkoleniowiec Wisły Kraków Peter Hyballa przyznał, że jego drużyna przegrała przede wszystkim przez dużą liczbę błędów indywidualnych.

Peter Hyballa (Wisła Kraków)

- Gratulacje dla Zagłębia za dzisiejszą wygraną. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, objęliśmy prowadzenie i mieliśmy kolejne szanse na zdobycie bramki. Przede wszystkim po pierwszym golu Zagłębia staraliśmy się zebrać i grać dalej swoją piłką. W drugiej połowie indywidualne błędy doprowadziły do kolejnych bramek. Błędy Szoty i Lisa doprowadziły do 2:1, kolejny gol padł po błędzie Zhokova, a czwarty po stracie Yeboah. Graliśmy dobrze, ale przytrafiły się indywidualne błędy, przez które nie udało się wygrać. Jeszcze raz gratulacje dla Zagłębia.

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Stadion Zagłębia Lubin 21-04-2021, 18:00