Zagłębie Lubin powoli wraca do jakichkolwiek aktywności treningowych w większych grupach.

Dziś Zagłębie Lubin odbyło pierwszy wspólny trening. Odbył się on na głównej płycie Stadionu Zagłębia. Według naszych informacji, trenowali jedynie ci piłkarze, który otrzymali negatywny wynik testu na koronawirusa.

Obecnie nie wiadomo, ile dokładnie osób z Zagłębia zmaga się z COVID-19, wiemy jednak, że nie jest to mała liczba i oscyluje w granicach 25 osób.

Najbliższy mecz "Miedziowi" mają rozegrać 16 listopada z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wiele wskazuje, że ten mecz nie odbędzie się w terminie, bo nikt po przymusowej izolacji nie będzie chciał grać z marszu, bo nie dość, że może się skończyć to kontuzjami, to na pewno sportowo po takiej przerwie moglibyśmy mieć problem. Najbardziej realnym wydaje się być to, że pierwszy pojedynek po przerwie Zagłębie Lubin rozegra ze Stalą Mielec 21 listopada.