Już za kilka dni Zagłębie Lubin rozegra pierwszy mecz sparingowy przed sezonem 2021/2022. Rywalem podopiecznych Martina Seveli będzie Pogoń Szczecin.

Pojedynek pomiędzy Zagłębiem Lubin a Pogonią Szczecin zostanie rozegrany w Opalenicy (woj. Wielkopolskie) w piątek 25 czerwca o godzinie 11:00.

Wiele wskazuje na to, że telewizja klubowa Pogoni przeprowadzi z tego pojedynku transmisję na żywo. Ewentualne linki będziemy podawać Wam w dniu meczu.

źródło: Własne, zaglebie.com

24.06.21 15:04
A jak piłkarzyk jest dłużej niż 30 dni na L4 to kontrakt płaci mu ZUS czy klub?

24.06.21 10:36
Klub publikując ten żałosny wywiad z Zivcem strzela sobie sam w stope.
Po pierwsze nieścisłości i zakłamanie - nikt nie wiedział do końca co się nim dzieje cały sezon i klub o tym nie poinformował w normalny sposób oficjalnie tylko jakieś takie pogłoski. Najpierw niby covid, potem niby jakiś drobny uraz, następnie że jakieś wielkie problemy rodzinne i dostał L4 na cały sezon. Teraz w tym wywiadzie sam zawodnik mówi że kontuzje go eliminowały z grania, a nie jakieś problemy.
Po drugie chłop który obraził się na cały świat bo jego przyjaciel poszedł do innego klubu a on musiał zostać i wypiął się na klub i na ten sezon, symulując jakieś pseudo urazy ma CZELNOŚĆ w wywiadzie mówić że ma nadzieję że kibice będą z drużyną. Nosz szczyt bezczelności został chyba przekroczony. Ten klub ma tak złe podejście do nas jak chyba nigdy, prowokując tylko takimi wpisami a nie próbując odbudować praktycznie już nieistniejąca relację.
Kibice byli zawsze, to piłkarzyków na boisku nigdy nie ma - to my powinniśmy wypuścić taki wywiad z "NADZIEJĄ" na pojawienie się piłkarzy.