mkszaglebie.pl

W pierwszym spotkaniu pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech, wystąpiło w sumie 7 reprezentantek Zagłębia Lubin, wliczając w to grono już Anetę Łabudę, która wzmocni szeregi naszego zespołu po tym sezonie. Polki pierwsze starcie wygrały 24:21.

Powołania na to zgrupowanie otrzymały: Patrycja Świerżewska, Adrianna Górna, Karolina Kochaniak, Daria Zawistowska, Joanna Drabik i wyczekiwana przez kibiców nie tylko Zagłębia – Monika Maliczkiewicz. Doliczyć do tego grona trzeba już wspomnianą wcześniej Anetę Łabuda, która jest jeszcze oficjalnie zawodniczką francuskiego Besancon. Najlepiej się pokazała Joanna Drabik, która rzuciła trzy bramki. Dobre zawody w bramce również zaliczyła Monika Maliczkiewicz, która obroniła kilka piłek. Rewanż dzisiaj, o godzinie 18 w hali Aqua Zdrój w Walbrzychu.

Polska – Czechy 24:21 (14:12)

Polska: Płaczek, Zima, Maliczkiewicz – Płomińska 3, Janas, Łabuda 1, Gęga 4, Kudłacz-Gloc 6, Górna 1, Drabik 3, Rosiak, Niewiadomska, Nosek 2, Zawistowska, Kochaniak 2, Szarawaga 2, Świerżewska, Nocuń.

Kary: 4 min.

Czechy: Rezacova, Muckova, Vasulkova – Konecna 1, Polaskova 1, Kordovska 1, Kubalkova, Mikulaskova, Hurychova 1, Ticha 2, Marcikova 1, Kasparkova, J. Frankova, A. Frankova 1, Kovarova, Jerabkova 7, Mala 5, Prikrylova 1.

Kary: 6 min.

Sędziowali: Michał Fabryczny, Jakub Rawicki (Polska). 

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!