Według informacji Piotra Koźmińskiego, dziennikarza Super Expressu, klub z Arabii Saudyjskiej jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Damjana Bohara.

Piotr Koźmiński nie zdradził o jaki konkretnie klub chodzi, jednak wiele wskazuje na to, że Damjana Bohara chciałby mieć u siebie jeden z czołowych zespołów Saudi Professional League. Temat jest poważny, ponieważ reprezentujący piłkarza Ivica Vrdoljak oraz Matej Škegro byli wczoraj w Lubinie i spotkali się w tej sprawie z prezesem Arturem Jankowskim.

Słoweński skrzydłowy otrzymał już ofertę kontraktu, który zagwarantuje mu bardzo dobrą pensję. Problemem wydaje się być odstępne, bowiem klub z Arabii Saudyjskiej zaproponował za gwiazdę naszej drużyny zaledwie 500 tys. dolarów. Zagłębie Lubin ma odpowiedzieć na ofertę w najbliższych dniach, ale prawdopodobnie zostanie ona odrzucona. Nie byłoby to zaskoczeniem, bo rynkowa wartość tego piłkarza jest minimum czterokrotnie wyższa.

źródło: Własne/Twitter

12.01.20 09:14
Andrzejek zejdź na ziemię.

11.01.20 19:40
11.01.20 19:37
Mimo tak niby dobrego, w pelni stabilnego sponsora jakim jest KGHM, czasami poprostu czlowiek ma juz dosc tej pieprzonej polityki i tych amatorw z zarzadu czy rady nadzorczej. niby daja kase, ale efektow nie widac po za nielicznymi wyjatkami. Marzy mi sie prywatny i wiarygodny wlasciciel :)

11.01.20 15:40
450 tys. EURO lub
1,9 mln PLN.
Trochę chytro.

11.01.20 13:26
Mam nadzieję że nie sprzedadzą za czapkę gruszek.Damian jest o wiele bardziej wart i w tej chwili nie zastepiony w drużynie.Druga sprawa jeśli Zagłębie Lubin ma być Wielkie i Wałczyć o jak najwyższe cele i z powodzeniem walczyć w pucharach to nie mogą się pozbywać najlepszych piłkarzy i to zarząd KGHM i Zagłębia Lubin powinni sobie to uświadomić chyba że zależy im tylko na kasie,ale lepszą kasę ma się jak zdobywa się mistrzostwo Polski i gra się regularnie w pucharach jak Legia bać dekadę temu Wisła Kraków.Po trzecie wkurza mnie taka polityka transferowa,zawodnikom cennym którym się kończą kontrakty np,za 1,5roku już powinno się przedstawiać nową umowę jak to robią na zachodzie kluby,a nie czekać na ostatnią chwilę i zawodnik sam odchodzi za darmo.Gdyby Zagłębiu zależało na Czerwińskim to by go zatrzymało przedstawiając umowę dużo wczesniej.Tutaj zawalił dyrektor od transferów jak i zarząd,ale wcześniej Drożdz który olewał trenerów.A jak zwalniał to nie miał na miejsce zwalnianego trenera drugiego trenera.Suma summarum jeśli się polityką klubu nie zmieni to niektórzy ludzie w klubie to niestety Zagłębie Lubin nie gdy nie będzie wielkie.