Niestety stało się to, o czym pisaliśmy w czwartek. Z Zagłębia Lubin odchodzi Asmir Suljić. Zawodnik pożegnał się już za pośrednictwem swojego Instagrama.

- Nie zawsze jest tak, jak zaplanujesz, ale to zawsze jest lekcja, nigdy porażka. Do widzenia i powodzenia - napisał na swoim Instagramie Asmir Suljić.

Asmir Suljić przeszedł do Zagłębia Lubin w ostatnim dniu okna transferowego z NK Olimpiji Ljubljana, jako niekwestionowana gwiazda tego klubu i całej ligi. Miał być ważnym wzmocnieniem skrzydeł lub pozycji numer 10, jednak po przyjściu Martina Seveli stał się ofiarą braku rotacji ze strony słowackiego trenera i jesienią grał w "Miedziowych" jedynie epizodycznie. W PKO Ekstraklasie zagrał pięciokrotnie, jednak uzbierał zaledwie 47 minut. Oprócz tego wystąpił w jednym meczu Totolotek Pucharu Polski. W epizodach, które spędził na boiskach dał się poznać jako bardzo dynamiczny i świetnie wyszkolony technicznie piłkarz, jednak to było za mało, by Martin Sevela dał mu poważną szansę gry. Nowym klubem Suljicia będzie najprawdopodobniej NK Olimpija Ljubljana.

Oficjalne potwierdzenie tej wiadomości wydaje się być formalnością.