Jeśli nic ponownie się nie zmieni, Ladislav Takács ostatecznie nie zostanie piłkarzem Zagłębia Lubin!

Wypożyczenie Ladislava Takácsa do Zagłębia Lubin wysypało się na ostatniej prostej. Informację potwierdził w nocy na Twitterze Grzegorz Rudynek, dziennikarz Przeglądu Sportowego, który jest ekspertem od piłki czeskiej.

Wszystko rozbiło się o to, że Slavia Praga zdecydowała się na wytransferowanie Davida Zimy, a Ondrej Kudela doznał kontuzji. Wskutek tego Takács został wezwany ponownie do Pragi i jeśli we wtorek znów nic się nie zmieni, to Czech nie przejdzie do naszego klubu.

źródło: Przegląd Sportowy, Grzegorz Rudynek

31.08.2021 22:09
Madmax (Gość)
Jak Zagłębiem zarządzają amatorzy to czego się spodziewać. Przecież oni nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą bo gdyby kiedykolwiek taką posiadali to bankructwo w ciągu 12 miesięcy gwarantowane. Festiwal nieudolnoci w Zagłębiu w najlepsze..
31.08.2021 15:33
Wczoraj martwiłem się, że transfery będą ch ..., a okazuje się, że mogą być żadne. ZL - stan umysłu.
31.08.2021 13:12
Witek (Gość)
a mnie ciekawi ile w klubie przebywa fachowiec ten Chodorkowski czy jak mu tam? Czy jest tylko od pobierania kasy, wrzucony tu przez kogoś jak to zwykle bywa, czy robi robotę? Choć to pytanie raczej nie na miejscu, bo patrząc na transfery to wyglądają one na parodię scautingu... Może ktoś z szanownej rady dowie sie ile ten pan pracuje w klubie a ile gdzieś tam sobie jeździ?
31.08.2021 11:27
Ten klub jak zasyfiony komputer potrzebuje formatu i wgrywania wszystkiego od początku...
31.08.2021 08:32
Nasz potężny sztab przez całe okienko nie robi w kwestii transferów nic. Na koniec, jak zwykle w naszym klubie, przychodzi nam wypożyczyć jakiegoś grajka i oczywiście, tak jak w tym wypadku, coś się zesrało i zostajemy z gaciami na ziemi. Rozumiem, że przez ten czas tak intensywnie obserwowaliśmy tego jednego piłkarza, że nie było już czasu ani środków na znalezienie ewentualnej alternatywy? Jezusie, jak ten klub funkcjonuje w ostatnim czasie to jest dla mnie nieprawdopodobne.
31.08.2021 08:28
Pewnie opcji B też nie mamy i pozostanie nam w obronie dwóch parodystow.