Kluczowy zawodnik zespołu "Miedziowych" Bartosz Slisz prawdopodobnie przejdzie do stołecznego klubu. Według portalu "Sport.pl" w czwartek ma przejść testy medyczne i podpisać z Legią Warszawa długoletni kontrakt.

W obecnym sezonie Slisz rozegrał 24 mecze (Ekstraklasa i puchar Polski), gdzie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Według informacji Sport.pl, Legia ma pozyskać zawodnika za około 1,5 miliona euro.

Autor: Karol

źródło: sport.pl

26.02.2020 22:54
Odchodząc daje sobie szansę grania o "coś". Wypowiedź prezesa jest jednoznaczna liczą się tylko pieniądze, nikt nie bierze pod uwagę, że można odnieść sukces i sprzedawać drożej, w tym klubie liczy się tylko tu i teraz. Jeszcze pójdzie Hladun jak sprzedadzą Małeckiego, potrenuje z rok z Dowhaniem i pójdzie za konkretną kasę na zachód.
26.02.2020 20:45
Tak to jest jak w kghm rządzi warszawka.Musimy czekać na wybory ,może radni z warszawki po wyborach pojadą do siebie i zostawią zagłębie w spokoju k....a mać
26.02.2020 20:03
Jesteśmy na dnie i zamiast się odpbić próbujemy się przebić dalej
26.02.2020 19:56
Co tu się o.....la nie wierzę k....a nic tylko płakać. Kibicuje klubowi od dziecka jeszcze na starym stadionie pamiętam jak chodziłem z tatą było różnie ale takie burdelu nigdy
26.02.2020 19:43
Może jeszcze z pięciu radnych z farszafki
26.02.2020 19:43
Tak dziękują wychowankowie klubu,że odchodzą za czapkę gruszek.A taka Legia chce takiego karbownik a sprzedać za około 10milionow euro.Wychowankowie i inni pozostali powinni z rzekach się odstępnego by klub mogł zarobić konkretne pieniądze i funkcjonować dalej i mieć np.na lepsze transfery by walczyć i wywalczyć mistrzostwo Polski i walczyć w pucharach. Niech zarząd sobie to uświadomi i Właściciel KGHM.Inaczej będą ogony w lidze.Z takim sponsorem powinni wiecej,jest mi wstyt.Widac że rządzą tam dzbany.
26.02.2020 19:24