mkszaglebie.pl

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku tygodni. Dyrektor Sportowy Zagłębia Lubin Michał Żewłakow wypowiedział umowę łączącą go z Zagłębiem Lubin i z końcem grudnia odejdzie z klubu.

reklama

Do Zagłębia Lubin Michał Żewłakow trafił 6 czerwca 2018 roku. W czasie swojej przygody w Lubinie zatrudnił dwóch trenerów - Bena van Daela i Martina Sevelę.

Michał Żewłakow podczas swojej kadencji pozyskał do klubu także ośmiu zawodników. Zdarzyły mu się błędy jak pozyskanie Vladislava Sirotova czy Roka Sirka, ale przy pozyskaniu Patryka Szysza, Damjana Bohara, Sasy Zivca oraz przy przedłużeniu kontraktu z Bartoszem Sliszem, a także sprzedaży za godne pieniądze Filipa Jagiełły oraz Bartłomieja Pawłowskiego, całokształt przygody Żewłakowa w Lubinie nie wyglądał już tak źle.

Na razie nie wiadomo, kto trafi do Zagłębia Lubin na jego miejsce.

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama01.01.2020 04:24
EMIGRANTUSA, skąd masz pewność że był osoba decyzyjną w tych sprawach, ot może marionetka
01.01.2020 03:31
Do massa70 tylko i wyłącznie bo kogo MD JG czy reszty chlopaków, ktorzy uciekli z tego syfu lub zostali z dnia na dzien zwolnieni jak na kasie w realu. Nasz super dyrektor i jego ruchy na szachownicy spowodowaly totalne porazki, rok 2019 to jest cos o czym powinnismy zapomniec. A to dopiero sie zaczyna... nawet wygrane z Lechem, Legią i kapitalne derby nie są zbyt wystarczajace w porownaniu do blamazy o ktorych szkoda wspominac i frekwencji 2 tys do ktorej sie dopuscilismy ze wzledow czysto pilkarskich.

Edytowano : 2020-01-01 03:33:33

Do massa70 tylko i wyłącznie bo kogo MD JG czy reszty chlopaków, ktorzy uciekli z tego syfu lub zostali z dnia na dzien zwolnieni jak na kasie w realu. Nasz super dyrektor i jego ruchy na szachownicy spowodowaly totalne porazki, rok 2019 to jest cos o czym powinnismy zapomniec. A to dopiero sie zaczyna... nawet wygrane z Lechem, Legią i kapitalne derby nie są zbyt wystarczajace w porownaniu do blamazy o ktorych szkoda wspominac i frekwencji 2 tys do ktorej sie dopuscilismy ze wzgledow oczywistych, czysto sportowych.
01.01.2020 01:32
Tak jak myslalem nachapala sie warszawska swinia i uciekla ze skulonym ogonem. Wielokrotnie powtarzalem ze ten Pan ma Zagłębie na drugim planie. Ale bajzel narobili...
31.12.2019 11:32
To są jaja. Cichociemne niedojdy z RN przez 3 miesiące nie potrafią wybrać prezesa. Kto miał rozmawiać o przedłużeniu kontraktu ze Starzyńskim czy Boharem. Widać kibice Lechii i Legii z RN wybiorą rodzynki z Zagłębia. Nikt mnie nie przekona że spadochroniarze z RN czy prezes-marketingowiec z radia znają się lepiej na piłce od Żewłakowa. Ja jego pobyt w Lubinie oceniam pozytywnie - transfery czy wprowadzanie młodych na plus (mimo nieuniknionych porażek Sirotov, Sirk). Taka sama rozpierucha w Akademii - podobno już 9 trenerów odeszło. Brakuje kasy i pomysłu co dalej. Czy te 1,5 mln euro za Jagiełłę za które mógł bęknąć Dróżdż usprawiedliwia tę zawierduchę. A co z halą treningową? Pytanie o hale do RR -za brak ugodowego podejścia kibice powinni wywieść RR z ratusza na taczce, radnych- adoratorów również. A prezes Chludziński boi się zasypać dziurę w klubie bo go Mateusz w ministry weźmie i będzie biedował za 20% obecnych zarobków. Jak tak dalej będą kroić klub cienkimi plasterkami nie spostrzeżemy się jak będziemy w trójce spadkowiczów. Ale jak w centrali połowa z Wrocka czy z Legnicy to im to wisi.
30.12.2019 23:54
Czyżby zaczyna się ucieczka z tonacego okrętu? Kto kolejny.? Starzyński, Sevela...
30.12.2019 22:02
Czy ewentualne odejście Figo, bez żadnej gratyfikacji dla klubu nie jest porażka dyr. sportowego?
30.12.2019 20:02
30.12.2019 18:50
Powinien odejść ale na koniec sezonu a nie w tym momencie .. Spakowanie walizek W TYM MOMENCIE to kompromitacja

reklama