Zagłębie Lubin poinformowało, że z powodu wzrastającej liczby zachorowań na COVID-19, nie odbędzie się pierwotnie planowana prezentacja pierwszego zespołu.

W komunikacie Zagłębie Lubin zaznaczyło, że związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym zawodnicy oraz sztab szkoleniowy ograniczają kontakty międzyludzkie do minimum, co jest powodem odwołania pierwotnej wersji prezentacji.

Jak czytamy na zaglebie.com, klub przygotował alternatywę dla kibiców oraz mediów. Kadra zostanie przedstawiona za pośrednictwem mediów społecznościowych w czwartek 20 sierpnia. Na ten moment nie poznaliśmy jednak szczegółów, jak owa prezentacja będzie wyglądać.

źródło: Własne, zaglebie.com