mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin w oficjalnym komunikacie poinformowało o decyzji Wojewody - zamknięcia sektora G na najbliższe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Sprawa ma związek z oprawą, która została zaprezentowana podczas meczu z Cracovią.

Oficjalny komunikat klubu:

Zagłębie Lubin S.A. otrzymało dziś oficjalne stanowisko Wojewody Dolnośląskiego co do kwestii organizacji najbliższego meczu z Górnikiem Zabrze. Na podstawie art.104 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego oraz art. 34 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, zgodnie z decyzją Wojewody Klub może zorganizować imprezę masową z wyłączeniem publiczności w sektorze G. 

Kibice z Przodka, posiadający karnety i bilety na #ZAGGÓR, będą mogli wejść na Stadion - zmieni się jedynie lokalizacja na trybunach. W zastępstwie przygotowaliśmy dla Was miejsca na sektorze F0.

Stąd również gorącą prośbą do naszych fanów, którzy posiadają wejściówki na sektor "G". W dniu meczu prosimy, abyście kierowali się do pierwszego kołowrotu - to właśnie w tym miejscu będzie przygotowane dla Was wejście na stadion.

Zmiany miejsca można dokonać, wysyłając maila na adres bilety@zaglebie.com lub stacjonarnie w FanShopie Zagłębia w galerii Cuprum Arena w Lubine. 

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Stadion Zagłębia Lubin 03-10-2020, 20:00
PKO BP Ekstraklasa, Kolejka - 6

(2:0)
(2:0)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)Brak komentarzy!