Napastnik Zagłębia Lubin Bartosz Białek obserwował dziś z perspektywy loży VIP mecz sparingowy Wolfsburga z 1.FC Phönix Lübeck - podał na Twitterze Maciej Iwanow, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna".

Wczoraj, nieco tajemniczo, poinformowaliśmy na Twitterze, że temat przenosin Bartosza Białka do VFL Wolfsburg jest w zasadzie dopięty. Nasz zawodnik obserwował test-mecz z 1.FC Phönix Lübeck. Młodego napastnika przyłapał BILD, który opublikował nagranie, jak Bartek przechadza się w pobliżu Volkswagen-Areny - kliknij tutaj, aby obejrzeć.

"Sportbuzzer Fußball- und Sportnachrichten aus Wolfsburg" poinformował, że oficjalne komunikaty o przejściu "Białego" do niemieckiego klubu pojawią się na pewno w najbliższych dniach. Wartość transferu według publikacji mediów polskich (Przegląd Sportowy, Meczyki.pl) oraz niemieckich (Bild.de, Sportbuzzer.de) ma wynieść 5 000 000 euro.

W zespole "Wilków" Białek będzie musiał walczyć z doświadczonymi Woutem Weghorstem oraz Danielem Ginczkiem.

źródło: Twitter