Zachęcamy do zapoznania się ze słowami podsumowania meczu gdańszczan z Zagłębiem przez Piotra Stokowca - szkoleniowca Lechii Gdańsk.

Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk)

- Tradycją staje się to, że grając z Zagłębiem stwarzamy świetne widowisko. Muszę pochwalić drużynę za to, że po stracie bramki w pierwszych minutach nie poddawaliśmy się i mocno pracowaliśmy pomimo niesprzyjającemu losowi. Piłka nie chciała wpaść do bramki, ale walczyliśmy. Nadziewaliśmy się na kontry, Zagłębie miało mniej okazji, ale potrafiło się odgryźć, bo ma dużo jakości. Mógł powtórzyć się ostatni wynik 4:4.Trochę byliśmy podirytowani ostatnim meczem z Pogonią, gdy brakowało nam finalizacji. Byliśmy dziś bardziej konkretni w polu karnym być może dlatego, że tu była lepsza płyta niż w Gdańsku. Podchodzimy optymistycznie do kolejnych meczów. Musimy popracować nad skutecznością, mamy potencjał i walczymy dalej. Gramy obecnie mecze co trzy dni, ale cieszymy się, że w tych trudnych czasach mamy możliwość rozgrywania spotkań.

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Stadion Zagłębia Lubin 23-10-2020, 20:30