Zagłębie Lubin podało plan przygotowań do rundy wiosennej obecnego sezonu. Zawodnicy dwukrotnego mistrza Polski po raz pierwszy z trenerem Piotrem Stokowcem spotkają się w poniedziałek 3 stycznia, wyjadą na obóz do Turcji, a przed pierwszym meczem ligowym rozegrają co najmniej pięć meczów kontrolnych.

Plan przygotowań Zagłębia Lubin

• 3 stycznia - pierwszy trening,
  • 4 stycznia - badania wydolnościowe, testy szybkościowe,
  • 12 stycznia - mecz sparingowy lub gra wewnętrzna,
  • 13-27 stycznia - zgrupowanie w Turcji (Lara),
  • 16 stycznia - mecz sparingowy z rumuńskim FC Voluntari,
  • 19 stycznia - mecz sparingowy (rywal do potwierdzenia),
  • 23 stycznia - mecz sparingowy z ukraińskim PFK Ołeksandrija,
  • 26 stycznia - mecz sparingowy z serbskim FK Metalac Gornji Milanovac,
  • 26 stycznia - drugi mecz sparingowy (rywal do potwierdzenia).
źródło: zaglebie.com