W piątek rozpocznie się 5. kolejka PKO Ekstraklasy. Jako pierwsi zagrają ze sobą piłkarze Wisły Płock i Warty Poznań. Pojedynek naszej drużyny z Jagiellonią zaplanowano na sobotę i będzie go można obejrzeć na antenie Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD.

Spotkania Lecha Poznań z Pogonią Szczecin oraz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław zostały przełożone z powodu przygotowań "Kolejorza" oraz Warszawian do meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy.

Plan transmisji 5. kolejki PKO Ekstraklasy:

25 września, piątek:

• Wisła Płock - Warta Poznań, godz. 18:00

Transmisja w Canal+ Sport i nSport+

• Górnik Zabrze - Wisła Kraków, godz. 20:30

Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD

26 września, sobota:

• Cracovia - Raków Częstochowa, godz. 15:00

• Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30

• Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 20:00

Transmisja w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD

27 września, niedziela:

Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław został przełożony ze względu na przygotowania warszawian do meczu eliminacji Ligi Europy

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin został przełożony z uwagi na grę "Kolejorza" w el. Ligi Europy.

28 września, poniedziałek:

• Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 18:00