Kacper Masiak, Oliwier Sławiński i Kacper Terlecki otrzymali powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 17, które będzie miało miejsce w dniach 2-11 lutego w hiszpańskiej Esteponie.

W bieżącej kampanii Oliwier Sławiński, jako jedyny z trójki powołanych graczy, otrzymał minuty na ekstraklasowych boiskach. „Sławin” wystąpił jak dotąd w trzech meczach. Rozegrał także 10 spotkań w rezerwach, które okrasił jednym golem.

Kacper Masiak i Kacper Terlecki na oficjalny debiut wciąż muszą poczekać. Ten pierwszy na jesień rozegrał osiem spotkań na poziomie III ligi oraz siedem meczów w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Z kolei Terlecki wystąpił także w dziewięciu meczach CLJ.

Masiak i Sławiński przebywają aktualnie na obozie przygotowawczym w tureckiej Larze, gdzie wraz z pierwszym zespołem przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2021/22.

Lista powołanych piłkarzy:

Jakub Staniszewski, Dawid Drachal, Patryk Rychlik, Dawid Tkacz, Tomasio Guercio, Jakub Lewicki, Miłosz Kurzydłowski, Antoni Mikułko, Bartosz Tomaszewski, Mikołaj Tudruj, Dawid Zięba, Maciej Bochniak, Jakub Jędrasik, Jakub Murawski, Marcel Łukasz Kalemba, Adam Chojecki, Kacper Śmiglewski, Levis Pitan, Kacper Przybyłko, Kacper Masiak, Oliwier Sławiński, Kacper Terlecki.

źródło: Własne, akademiakghm.com