Bramkarz Zagłębia Lubin Kacper Bieszczad otrzymał powołanie na wrześniowe zgrupowanie kadry Polski U-20, podczas którego młodzieżowa reprezentacja zmierzy się z Włochami i Portugalią. „Bieszczu”, gratulacje!

Mecz Elite League z Włochami odbędzie się 2 września o godzinie 18:00 w Łomży, a z Portugalią 7 września o godzinie 12:00 w Lizbonie.

Kadra Polski U-21:

Bramkarze: Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Xavier Dziekoński (Jagiellonia Białystok), Cezary Miszta (Legia Warszawa).

Obrońcy: Konrad Gruszkowski (Wisła Kraków), Jakub Iskra (SPAL 2013, Włochy), Kacper Łopata (Sheffield United FC, Anglia), Konrad Matuszewski (Warta Poznań), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna), Maksymilian Tkocz (Odra Opole).

Pomocnicy: Jan Biegański (Lechia Gdańsk), Szymon Czyż (Warta Poznań), Bartłomiej Eizenchart (Resovia), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Karol Knap (Cracovia), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Karol Struski (Jagiellonia Białystok), Ernest Terpiłowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

Napastnicy: Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Kacper Zych (MFK Karviná, Czechy), Mateusz Żukowski (Lechia Gdańsk).

źródło: laczy nas pilka