Bramkarz Kacper Bieszczad, obrońca Bartłomiej Kłudka i wypożyczony do Stali Mielec pomocnik Adam Ratajczyk zostali powołani na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21 oraz mecze towarzyskie z Chorwacją (17 listopada, godz. 18:00 w Puli) i Turcją (21 listopada, godz. 14:45 w Medulin).

Powołani do kadry Polski U-21

• Bramkarze: Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań), Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Kacper Tobiasz (Legia Warszawa).
  • Obrońcy: Marcel Błachewicz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Maksymilian Pingot (Lech Poznań), Maksymilian Tkocz (Odra Opole).
  • Pomocnicy: Jan Biegański (GKS Tychy), Mariusz Fornalczyk (Pogoń Szczecin), Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec), Kacper Kozłowski (SBV Vitesse, Holandia), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Jakub Myszor (Cracovia), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (Stal Mielec/Zagłębie Lubin), Kajetan Szmyt (Warta Poznań), Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów).
  • Napastnicy: Aleksander Buksa (Oud-Heverlee Leuven, Belgia), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC, Anglia), Filip Szymczak (Lech Poznań).
źródło: 90minut.pl