Na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji Polski U-21 zostali powołani Bartłomiej Kłudka i Kacper Bieszczad z Zagłębia Lubin. Zawodnicy ci będą reprezentować drużynę prowadzoną przez trenera Michała Probierza w meczach towarzyskich przeciwko Austrii (24 marca, godz. 13:30, Antalya) oraz Albanii (27 marca, godz. 15:00, Antalya).

Polska U-21 - powołani zawodnicy:

Michał Rakoczy (Cracovia), Jan Biegański (GKS Tychy), Szymon Włodarczyk (Górnik Zabrze), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Filip Szymczak (Lech Poznań), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk), Mateusz Musiałowski (Liverpool FC, Anglia), Maksymilian Pingot (Odra Opole), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Gabriel Kobylak (Radomiak Radom), Aleksander Buksa (Royal Standard de Liège, Belgia), Tomasz Wójtowicz (Ruch Chorzów), Krystian Palacz (Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Krzysztof Bąkowski (Stal Rzeszów), Kajetan Szmyt (Warta Poznań), Jakub Szymański (Wisła Płock), Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin).

źródło: Własne, 90minut.pl