Reprezentacja Polski do lat 21 rozegrała mecz towarzyski z rok młodszymi reprezentantami Arabii Saudyjskiej. W spotkaniu 45 minut rozegrał stoper "Miedziowych" - Kamil Kruk. "Kruczek" został zmieniony w przerwie. W jego miejsce na murawie pojawił się Krzysztof Kubica.

Spotkanie zakończyło się przekonywującym zwycięstwem Polski. "Biało-czerwoni" pokonali Arabię aż 7:0.

Młodzieżowa kadra przebywa na zgrupowaniu w hiszpańskim San Pedro del Pinatar.

Podczas pobytu na Półwyspie Iberyjskim reprezentacja rozegra jeszcze jedną grę kontrolną. 29 marca Polacy zmierzą się z rówieśnikami z Austrii.

Mecz towarzyski

Polska U-21 7:0 Arabia Saudyjska U-20

bramki: Maciej Żurawski 7', Sebastian Walukiewicz 45', Adrian Benedyczak 57', 80' (k), 90, Krzysztof Kubica 68', Filip Marchwiński 70'