Wspólnie z grupami kibicowskimi działającymi na Zagłębiu, apelujemy do wszystkich kibiców, aby w miarę możliwości nie ubiegali się o zwrot pieniędzy wydanych na karnety.

W związku z epidemią koronawirusa trwającą w naszym kraju, a co za tym idzie brakiem rozgrywek piłkarskich, apelujemy do Braci Kibicowskiej Zagłębia Lubin o wyrozumiałość i wsparcie poprzez nieodbieranie zwrotów za karnety z powodu nierozegranych meczów.

W chwili, gdy kluby walczą o przetrwanie, każdy z nas niech zastanowi się, czy jest w stanie wesprzeć swój ukochany Klub, chociaż w ten symboliczny sposób, aby zminimalizować straty finansowe. Inne kluby sprzedają wirtualne bilety na mecze, czy też cegiełki mające wspomóc uszczuploną kasę klubową, a my pomóżmy w zaproponowany przez nas sposób. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że mamy solidnego właściciela i sponsora klubu, ale niech każdy z nas zastanowi się nad naszą propozycją i w tych trudnych czasach pokażmy jedność.

CAŁE ZAGŁĘBIE ZAWSZE RAZEM!

źródło: Zagłębie Fanatyków