mkszaglebie.pl

W 1/4 finału Pucharu Polski Podokręgu Legnica, Zagłębie II Lubin pokonało na wyjeździe VSB Zryw Kłębanowice 3:1. W półfinale nasi młodzi zawodnicy zagrają z Zawiszą Serby.

1/4 finału Pucharu Polski - Podokręg Legnica

Zryw Kłębanowice 1:3 Zagłębie II Lubin  

bramki: Hanc 21, Kłudka 63, Laskowski 88 

Zagłębie II Lubin 

1. Wierzchowski - 2. Kłudka, 3. Rogalski (46' 14. Lepczyński), 4. Posmyk (54' 17. Więcek), 5. Hanc (46' 18. Zając), 6. Kizyma (46' 15. Galas), 7. Żyła, 8. Dudziński (46' 13. Romanski), 9. Czuban (46' 16. Zynek), 10. Laskowski, 11. Mach.

- Cieszymy się z wygranej i awansu do kolejnego etapu rozgrywek. Chcieliśmy, żeby w tym meczu zagrało jak najwięcej zawodników, którzy w lidze zgromadzili mniej minut. Ten cel został zrealizowany, stąd sześć zmian, każdy miał czas żeby się zaprezentować. Nie było to dla nas łatwe spotkanie, przeciwnik wykazał dziś ogromną determinację i upór, by szalę zwycięstwa przechylić na swoją korzyść. Jak już powiedziałem, cieszymy się ze zwycięstwa, ale tylko przez chwilę, bo już za moment wracamy do pracy i koncentrujemy się na najbliższym ligowym meczu z Piastem Żmigród - powiedział po meczu dla akademiakghm.com trener Zagłębia II Lubin - Adam Buczek

 

źródło: akademiakghm.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)25.09.2020 20:15
Informacja na temat naszej zabawy typerowej - #TyperMKS. Z powodu problemów technicznych związanych z podliczeniem poprzedniej rundy typera, niestety wystartowaliśmy dopiero dziś. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia, przede wszystkim za to, że będzie można typować zaledwie przez dobę.