Oficjalne granie w sezonie 2020/2021 rozpoczniemy od pojedynku 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Zgodnie z pucharową tradycją mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki odbędzie się w środku tygodnia.

Pojedynek zaplanowano na czwartek 13 sierpnia 2020 roku na godzinę 16:00. Odbędzie się on w Nowym Dworze Mazowieckim na stadionie NOSiR - Stadion MKS Świt przy ul. Sportowej 66, który może pomieścić 3 400 kibiców. W 2008 i 2009 roku ten obiekt przeszedł modernizacje, która zakładała między innymi instalację sztucznego oświetlenia o mocy 1 800 lx.

Zespół z województwa mazowieckiego występuje na co dzień w grupie I III ligi, co powoduje, że Świt, podobnie do rezerw Zagłębia, z powodu pandemii nie dokończył sezonu. Przed zawieszeniem rozgrywek drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego zajmowała 4. lokatę, tracąc cztery punkty do lidera – Sokoła Ostróda.

Największe sukcesy tego klubu to sezon spędzony w ekstraklasie (2003/2004) oraz dotarcie do 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski (2001/2002).

źródło: zaglebie.com