Zapraszamy do zapoznania się ze słowami komentarza Rafała Grzyba, który prowadził Jagiellonię w meczu z Zagłębiem. "Miedziowi" pokonali białostoczan 3:0.

Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok)

- Nie wiem od czego mam zacząć. Może od tego, że pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Po starcie bramki oddaliśmy jednak inicjatywę Zagłębiu. Myślę, że Zagłębie było dzisiaj bardziej zdecydowane i konkretniejsze. Zwyciężyli w pełni zasłużenie. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Dużo rozmawialiśmy, ale nic to nie pomogło. Musi nastąpić delikatne zresetowanie, bo jeśli ma to tak wyglądać, to będzie nam bardzo ciężko w następnych spotkaniach. Musimy wziąć się w garść, bo nie tworzyliśmy w drugiej połowie kolektywu. Brakowało nam jakości. Mamy dużo rzeczy do przemyślenia i liczę na szybką reakcję w kolejnym meczu.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Stadion Zagłębia Lubin 06-03-2021, 17:30