Kacper Bieszczad, Bartosz Zynek oraz Daniel Dudziński otrzymali powołania na dwa mecze reprezentacji Polski z Danią.

Wszyscy trzej zawodnicy to osiemnastolatkowie - Zynek i Dudziński dotychczas nie zadebiutowali w pierwszej drużynie "Miedziowych". Są jednak jednymi z kluczowych postaci II drużyny. Kacper Bieszczad, który gra obecnie na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów, zebrał szlify w pierwszej drużynie pod koniec ubiegłego sezonu.

W obecnym sezonie Dudziński wystąpił w trzech spotkaniach rezerw, w których zdobył dwie bramki. Bartosz Zynek rozegrał cztery spotkania na poziomie III ligi, w których trafiał do siatki trzykrotnie. Kacper Bieszczad wystąpił dla Chrobrego Głogów pięciokrotnie, wpuścił pięć bramek i dwa razy zachował czyste konto.

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 5-12 października w Świnoujściu i Dźwirzynie. W tym terminie zaplanowane są dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Danii:

8 października, g. 15:00 - Stadion Miejski w Kołobrzegu

12 października, g. 13:00 - Stadion Miejski w Świnoujściu