Zagłębie II Lubin uległo Warcie Gorzów Wielkopolski 0:1 w meczu 28. kolejki III ligi grupy III. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił w 75. minucie Mateusz Ogrodowski. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego mają obecnie osiem punktów przewagi nad drugą Ślęzą Wrocław.

Niestety, znakomita seria, jaką notował zespół Jarosława Krzyżanowskiego, musiała kiedyś dobiec końca. Wszak to pierwsza porażka rezerw od 4 września zeszłego roku i przegranej 2:5 ze Ślęzą Wrocław. Od tego czasu „Miedziowi” odnieśli siedemnaście zwycięstw i czterokrotnie zremisowali.

Bramka dla zespołu Warty padła w 75. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Karol Gardzielewicz dobrze zacentrował na nogę Mateusza Ogrodowskiego, który pokonał Szymona Weiraucha, przechylając tym samym szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy.

Kolejne spotkanie Zagłębie II Lubin rozegra w niedzielę, 15 maja o godzinie 12:00. Wtedy naprzeciw „Miedziowych” stanie LKS Goczałkowice.