W niedzielne południe o kolejne punkty powalczy Zagłębie II Lubin. Tym razem na drodze podopiecznych Jarosława Krzyżanowskiego staną Karkonosze Jelenia Góra. Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi spotkania 15. kolejki III ligi gr. III.

Po czternastu kolejkach Zagłębie II Lubin plasuje się na 3. lokacie z dorobkiem 28 punktów. Na taki wynik składa się: osiem zwycięstw, cztery remisy oraz dwie porażki. W zeszłej kolejce „Miedziowi” mierzyli się z rezerwami Górnika Zabrze. Ten mecz zakończył się remisem 1:1, a jedyną bramkę dla lubinian zdobył w 13. minucie meczu Tomasz Pieńko.

Karkonosze Jelenia Góra znajdują się na drugim biegunie niż rezerwy klubu ze stolicy polskiej miedzi. Sytuacja klubu z miasta leżącego u podnóży Karkonoszy, nie jest za ciekawa, bowiem okupują oni aktualnie 17. lokatę z dorobkiem siedmiu oczek. Co ciekawe, ostatnie trzy ligowe spotkania zespołu z Jeleniej Góry kończyły się ich porażką 0:1. Były to kolejno potyczki z: Górnikiem II Zabrze, Piastem Żmigród i Stalą Brzeg.

To nasze rezerwy stawiane są w roli zdecydowanego faworyta w najbliższym spotkaniu. Bez wątpienia nie możemy jednak zlekceważyć rywala. Mimo że Karkonosze nie zgromadziły jak dotąd na swoim koncie zbyt wielu punktów, to w większości spotkań przegrywali jedną, maks dwoma bramkami. Czy tym razem także będzie to mecz na przysłowiowym „styku”? Ciężko wyrokować, na pewno za to spodziewamy się ciekawego starcia.

Pierwszy gwizdek arbitra niedzielnego spotkania wybrzmi punktualnie o 12:00. Wszyskich kibiców spragnionych piłkarskich emocji zapraszamy na boisko nr. 4. To właśnie tam „Miedziowi” podejmą Karkonosze Jelenia Góra.

15. kolejka III ligi gr. III

Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra