W sobotę 1 sierpnia Zagłębie II Lubin rozpocznie rywalizację w III lidze gr. III. W pierwszym meczu sezonu lubinianie zagrają na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

W poprzednich rozgrywkach z Gwarkiem spotkaliśmy się tylko raz, wszystko oczywiście przez koronawirusa. Mecz zakończył się jednak dla naszej drużyny bardzo dobrze, bowiem wygraliśmy aż 4:0.

Poprzedni sezon, zakończony przez pandemię COVID-19, Gwarek Tarnowskie Góry zakończył na 7. miejscu z dorobkiem 28 punktów. Zagłębie II Lubin było 16. i miało na koncie zaledwie 14 oczek.

Spotkanie z Gwarkiem na pewno będzie pierwszą odpowiedzią na to, jak w III lidze będzie radził sobie jeszcze bardziej odmłodzony skład Zagłębia. Łatwo nie będzie, co pokazał już poprzedni sezon, ale wszystko w nogach naszej młodzieży!

Początek meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry w sobotę 1 sierpnia o godzinie 17:00.