- To jest punkt, który nie daje satysfakcji. Mimo wszystko jest to punkt na wyjeździe - mówił po zremisowanym 1:1 starciu z Zagłębiem Lubin Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin.

Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin)

- Na pewno zagraliśmy bardzo dobry mecz w pierwszej połowie. Graliśmy dobrze w piłkę, strzeliliśmy gola, jedyne czego nam brakło to drugiej bramki. Wiedzieliśmy, że Zagłębie zagra ryzykownie w drugiej połowie, żeby strzelić bramkę. Później zaryzykuje już wszystko, by wygrać i zrobili to lepiej od nas.

- Na pewno Zagłębie w drugiej połowie kontrolowało mecz. Zdobyli gola po stałym fragmencie. Mieli jeszcze jedną sytuację, w której mieliśmy szczęście. To jest punkt, który nie daje satysfakcji. Mimo wszystko jest to punkt na wyjeździe. Teraz wracamy do domu. Chodzi o to, żeby wygrywać mecze, ale powiedziałem w telewizji, że nie ma na to recepty. Jestem dumny z zawodników, bo dali z siebie wszystko. To nie wystarczyło, by tu wygrać.

- Musimy czekać na wynik poniedziałkowego meczu. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie. Zrobimy wszystko, żeby ostatni mecz na naszym stadionie, na dobrej murawie, zakończyć zwycięstwem przed naszymi kibicami.

źródło: pogonszczecin.pl