mkszaglebie.pl

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic przyznał, że jest zawiedziony postawą swojego zespołu w meczu z Zagłębiem. Szkoleniowiec zaznaczył, że będzie oczekiwał szybkiej rehabilitacji za dzisiejszy wynik.

Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin) 

- Na pewno inaczej wyobrażaliśmy sobie mecz. Wynik nas zawiódł podobnie jak gra w defensywie. Wiedzieliśmy, że Zagłębie ma jakość w ofensywie. Nie wiedziałem, że z taką łatwością będą przechodzić przez naszą obronę. Jeżeli po takiej przerwie, tak szybko tracisz gola, to wiadomo, że nie będzie łatwo. Staraliśmy się, ale w każdej akcji Zagłębie było niebezpieczne. Próbowaliśmy w drugiej połowie, mieliśmy kilka okazji, ale się nie udało - powiedział Kosta Runjaic.

- Zagłębie pokazało jakość. Staraliśmy się, ale niedostatecznie. Dla Zagłębia był to prosty mecz. Mogli na nas czekać i grać z kontry. Jeżeli chcemy sobie poradzić z Cracovią, to nawet nie wiem, o ile procent musimy się poprawić. Pozytywem jest to, że mamy kilka dni, by porozmawiać o tym meczu. Chcemy pokazać się z lepszej strony za tydzień - dodał trener Pogoni.

 
 

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski im. Floriana Krygiera 29-05-2020, 20:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 27

(0:3)
(0:3)
źródło: pogonszczecin.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)29.05.2020 23:35
Ostatnio bzdury gadal to ma teraz :))))))>???