Zagłębie Lubin poinformowało za pośrednictwem swojej strony internetowej, że rozpoczęło sprzedaż karnetów na mecze pierwszej drużyny w rundzie wiosennej obecnego sezonu. Do 26 stycznia pierwszeństwo będą miały osoby posiadające karnet na jesień 2019.

Harmonogram sprzedaży karnetów:

• Od 13 do 26 stycznia sprzedaż zamknięta - dla osób przedłużających karnety z rundy jesiennej, z zachowaniem tego samego miejsca.
  • Od 27 stycznia do 4. meczu domowego z Lechem Poznań (24. kolejka) - prowadzimy sprzedaż otwartą dla wszystkich sympatyków zainteresowanych kupnem karnetów.
  • Również 27 stycznia kibice będą mogli zakupić karnet WIOSNA 2020 także przez internet.
  • Od 3 lutego ruszamy za sprzedażą biletów na pierwszy mecz domowy z Wisłą Kraków, który odbędzie się 16 lutego o godzinie 15:00.

Korzyści:

• Przede wszystkim, jest to oszczędność pieniędzy nawet do 40%.

• Gadżety dla pierwszych 150 osób przedłużających karnet na rundę wiosenną (do wyboru kalendarz na rok 2020, szalik, flaga samochodowa).

• Możliwość uczestniczenia w specjalnych spotkaniach z zawodnikami pierwszej drużyny organizowanych przez klub.

• Zniżki 20% na cały asortyment NIKE nieobjęty promocją w sklepie klubowym stacjonarnym do końca sezonu 2019/2020.

• Dedykowana oferta handlowa dla posiadaczy karnetów.

• Wsparcie dla karnetowiczów 5 dni w tygodniu pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com.

• Możliwość zwiedzenia Stadionu Zagłębia z przewodnikiem w grupie zorganizowanej (zaplanowane dwukrotnie podczas rundy wiosennej 2019/2020).

• Udogodnienia na Sektorze Rodzinnym dla posiadających karnet seniorów oraz kobiet w ciąży.

• Bezpłatna zamiana miejsc.

• Możliwość zakupu karnetu online.

Cennik karnetów - TUTAJ

Przedłużenie karnetów: