W starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała kapitan "Miedziowych" Saša Balić otrzymał 8. żółtą kartkę w sezonie, co oznacza, że zabraknie go w meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Stalą Mielec.

Saša Balić po zakończeniu kariery przez Lubomira Guldana jest kapitanem Zagłębia Lubin. W obecnym sezonie, podobnie zresztą jak we wcześniejszych latach, jest podstawowym graczem lubinian i ma na koncie rozegrane 22 mecze (20 w PKO BP Ekstraklasie oraz 2 w Fortuna Pucharze Polski). W obecnych rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy Balić zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Łącznie w barwach Zagłębia Lubin zagrał 113 razy, zdobył 6 bramek i zaliczył 7 asyst. Twardo grający obrońca zebrał także 42 żółte i jedną czerwoną kartkę.

Miejsce Balicia w starciu ze Stalą Mielec zajmie zapewne Mateusz Bartolewski.

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Stadion Zagłębia Lubin 11-04-2021, 15:00