Saša Balić otrzymał powołanie na trzy listopadowe spotkania kadry Czarnogóry. Czarnogórcy rozegrają spotkanie towarzyskie z Kazachstanem, a także dwa spotkania w ramach Ligi Narodów, w których zmierzą się z reprezentacjami Azerbejdżanu oraz Cypru.

Dobre występy Balić w barwach Zagłębia od początku sezonu 2020/21, nie umknęły uwadze selekcjonera reprezentacji Czarnogóry, który zdecydował się powołać etatowego lewego defensora lubinian.

W przeszłości Saša Balić wystąpił w dwunastu spotkaniach swojej reprezentacji, jednak od ostatniego powołania minęło już blisko pięć lat.

Mecz Czarnogórców z Kazachstanem zostanie rozegrany 11 listopada w Podgoricy. Spotkanie z Azerbejdżanem odbędzie się 14 listopada w Baku, a mecz z Cyprem 17 listopada w Podgoricy.

Saša, życzymy udanych występów w barwach Czarnogóry!

źródło: Własne, zaglebie.com