Ševela: Dzięki dobrej pracy nie straciliśmy gola

19.06.2020, 22:45:53
Mikołaj Olszewski

Trener Martin Ševela na konferencji prasowej po meczu z Łódzkim Klubem Sportowym powiedział, że kluczem do wygrania pojedynku z beniaminkiem PKO BP Ekstraklasy było zachowanie czystego konta.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Początek meczu był udany i graliśmy dobrze piłką. Wiedzieliśmy, że spotkanie nie będzie łatwe, przez co przygotowaliśmy się odpowiednio taktycznie. ŁKS to drużyna, która lubi i potrafi grać piłką. Pierwsze minuty drugiej połowy były dobre, ale z czasem stwarzaliśmy coraz mniej sytuacji. W końcówce przeciwnik trafił poprzeczkę i dopisało nam szczęście. Bardzo ważne są trzy punkty. Nie zawsze można strzelić 2-3 gole, więc jestem zadowolony z linii defensywnej. Dobra praca spowodowała, że nie straciliśmy dzisiaj gola.

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź

Stadion Zagłębia Lubin 19-06-2020, 18:00