mkszaglebie.pl

Martin Sevela nie był zadowolony z gry Zagłębia Lubin w meczu z Wisłą Płock. Słowacki trener zwrócił uwagę na to, że zabrakło zaangażowania.

Martin Sevela (Zagłębie Lubin)

- Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ponieważ nie strzeliliśmy bramki i przegraliśmy. Zrobiliśmy kilka zmian w składzie, były także debiuty. Szansę dostali zawodnicy, którzy w ostatnich spotkaniach grali mniej minut. Myślę, że teraz jest czas, aby dać szansę młodym chłopakom. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej części meczu chcieliśmy być aktywni, ale popełniliśmy błąd i Wisła strzeliła bramkę. W kolejnych minutach pokazaliśmy zaangażowanie, lecz brakowało nam jakości i dokładności w ostatniej fazie ataku. Cieszy nas debiut Bieszczada i Sypka, którzy zobaczyli jak gra się w Ekstraklasie. Następny mecz gramy we wtorek i chcemy sprawić radość naszym kibicom. Dziękujemy, że dziś przyszli na stadion, by nas wspierać i szkoda, że nie odwdzięczyliśmy się dobrym wynikiem.

 

Zagłębie Lubin - Wisła Płock

10-07-2020, 18:00
PKO Ekstraklasa, 35. kolejka

(0:1)
(0:0)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)11.07.2020 19:53
Skąd te pomysły się biorą, że Sevela jest słabym taktykiem ?
Naprawdę. Nikt nie dostrzega że problemem jest zarząd ? Ktoś tam ostro miesza i osobiście aż dziw mnie bierze że taki Stokowiec się utrzymał a w klubie tyle czasu. Przy takim "zarządzaniu" i Murinho/Klopp by nie pomógł. Weźcie Wy się zastanówcie gdzie leży problem w tym klubie. Deklaracje, że walczymy o pierwszą 8 to jest kpina. Jak klub nie walczy o mistrzostwo to o co walczy ? O utrzymanie ?
Za duże wpływy mają managerowie piłkarzy (patrz deklaracje w sprawie Bohara że na 100% nie podpisze) Członkowie zarządu paradujący po stadionach lokalnych rywali w koszulkach rywali... Przepraszam bardzo, ale co to do k... n... ma być ? Kto na to pozwala ? To jest jawne zlewanie pracodawcy, transfery do Legii i Lechii darmowe, płatne a skąd to się bierze ? To dla nas już nie opłaca się grać ? To u nas nie można się rozwinąć ? Problemem tego klubu nie są piłkarze, trenerzy tylko zarząd i zarządzanie. Niby wszystko w porządku ale jednak coś nie tak.
11.07.2020 12:17
- Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ponieważ nie strzeliliśmy bramki i przegraliśmy. - No wypowiedź geniusza taktyki Seveli :)