Martin Sevela nie był zadowolony z gry Zagłębia Lubin w meczu z Wisłą Płock. Słowacki trener zwrócił uwagę na to, że zabrakło zaangażowania.

Martin Sevela (Zagłębie Lubin)

- Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ponieważ nie strzeliliśmy bramki i przegraliśmy. Zrobiliśmy kilka zmian w składzie, były także debiuty. Szansę dostali zawodnicy, którzy w ostatnich spotkaniach grali mniej minut. Myślę, że teraz jest czas, aby dać szansę młodym chłopakom. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej części meczu chcieliśmy być aktywni, ale popełniliśmy błąd i Wisła strzeliła bramkę. W kolejnych minutach pokazaliśmy zaangażowanie, lecz brakowało nam jakości i dokładności w ostatniej fazie ataku. Cieszy nas debiut Bieszczada i Sypka, którzy zobaczyli jak gra się w Ekstraklasie. Następny mecz gramy we wtorek i chcemy sprawić radość naszym kibicom. Dziękujemy, że dziś przyszli na stadion, by nas wspierać i szkoda, że nie odwdzięczyliśmy się dobrym wynikiem.

Zagłębie Lubin - Wisła Płock

10-07-2020, 18:00