Trener Zagłębia Lubin Martin Ševela nie był zadowolony z postawy swoich piłkarzy w meczu z Piastem Gliwice, co wyraźnie podkreślił na konferencji prasowej.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Nie zagraliśmy dobrego meczu. Nie zagraliśmy tego, co prezentowaliśmy podczas sparingów. Chłopcy dobrze wiedzieli, jak chcemy grać w ofensywie i w defensywie, ale tego nie udało się zrealizować na boisku. Tego niestety nie zrobiliśmy w Ekstraklasie. Była presja meczu i presja na zdobycie punktów. Musimy więcej popracować z chłopakami, żeby osiągnąć więcej korzyści. Nie było dobrej reakcji po stracie piłki. Oby dwie bramki przeciwnik zdobył po stałych fragmentach. Graliśmy bez Alana Czerwińskiego, Szysza, Guldana i Sasy Zivca, a to jest nasza jakość, której w meczu z Piastem nam zabrakło. Daliśmy szansę naszym wychowankom i rezerwowym. W kolejnych meczach będziemy musieli pokazać jakość, żeby móc znaleźć się w górnej ósemce.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 09-02-2020, 15:00