Martin Ševela na konferencji po meczu z Arką Gdynia przyznał szczerze, że jego zespół zagrał słaby mecz. W opinii słowackiego trenera, jego zespół nie zasługiwał nawet na punkt, a gdynianie wygrali zasłużenie.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

-  Dziś nie zagraliśmy dobrze. Nie wiem dlaczego mieliśmy takie problemy. Reakcja na drugą piłkę, na zagrania przeciwnika była zbyt wolna. Nasi rywale byli szybsi na boisku, szybsi w reakcjach. To stanowiło problem dla nas dzisiaj.

- Ostatni mecz graliśmy dobrze w piłkę, dzisiaj tego zabrakło. Nasz standard gry w poprzednich meczach nie został utrzymany. Dlatego jestem smutny. Zawodnikom na boisku zabrakło dziś walki i jakości. Jeden punkt nie byłby sprawiedliwy dla nas. Arka wygrała zasłużenie.

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 13-12-2019, 18:00