Szkoleniowiec Wisły Kraków Artur Skowronek był zadowolony z postawy swoich piłkarzy w meczu z Zagłębiem Lubin. Na pomeczowej konferencji Skowronek podkreślił, że jego piłkarze są świadomi, że do utrzymania jeszcze daleka droga.

Artur Skowronek (Wisła Kraków)

- Przyjechaliśmy na bardzo trudny teren, wiedzieliśmy też, że w drużynie Zagłębia jest dużo jakości i determinacji, bo rywale chcieli się zrehabilitować za poprzednią kolejkę. Zdawaliśmy sobie też sprawę, że musimy dać z siebie więcej, myśląc o zwycięstwie. Gratuluję piłkarzom, bo wiedzieli, że trzeba zostawić dużo zdrowia na boisku, dokładając umiejętności. To był obrazek widoczny przez większą część spotkania i dlatego dowieźliśmy to zwycięstwo. Przede wszystkim gratuluję moim zawodnikom tego, co działo się po meczu. Znowu pokazali, jak są świadomi, gdyż wiedzą, że dalej niczego nie osiągnęliśmy. Walczymy dalej i koncentrujemy się już na następnej rywalizacji, bo na nią mamy wpływ. Wierzyłem w zespół także wtedy, gdy było źle. Piłkarze cały czas pokazują charakter i wiarę w to, że z tego wyjdziemy. Ludzie, gdy na co dzień walczą, to zawsze wygrywają. Cieszę się, że mogliśmy takie zwycięstwo zobaczyć.

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Stadion Zagłębia Lubin 16-02-2020, 15:00