W trzeciej grze kontrolnej podczas letniego okresu przygotowawczego Zagłębie Lubin odniosło skromne zwycięstwo 1:0 nad Chrobrym Głogów. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 71. minucie meczu Tomasz Pieńko. Przed inauguracją ligowego grania „Miedziowi” rozegrają jeszcze jedno spotkanie sparingowe. Na zakończenie obozu w Opalenicy, jutro punktualnie o 11:00. zmierzymy się z duńskim Aalborg BK.

Jedyna bramka w tym meczu padła w 71. minucie po doskonałym przechwycie Aleksa Ławniczaka, który uprzedził jednego z graczy głogowian i zagrał do Tomasza Pieńki, który bez większych problemów pokonał Karola Dybowskiego. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0, w związki z czym Zagłębie Lubin odniosło drugie zwycięstwo podczas letniego okresu przygotowawczego.

Jutro, na zakończenie obozu w Opalenicy, podopieczni Piotra Stokowca zmierzą się z drużyną Aalborg BK. Początek tego sparingu zaplanowany został punktualnie na godzinę 11:00.

Sparing (Hotel Remes Sport & Spa Opalenica)

Zagłębie Lubin 1:0 Chrobry Głogów

Bramka: Tomasz Pieńko 71’.