W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin uległo aż 0:4 liderowi rozgrywek, Legii Warszawa. Ozdobą, niestety dla nas przegranego, meczu były cztery gole autorstwa jednego zawodnika - Tomasa Pekharta. Zapraszamy na skrót meczu Zagłębia z Legią.

Skrót meczu: Zagłębie Lubin 0:4 Legia Warszawa

źródło: Własne, zaglebie.com

22.03.21 21:06
Naprawdę tylko kompromitujesz się takimi sugestiami bo w różnym składzie od 2011 roku piszemy dla klubu i społeczności, a nie dla własnych zysków i jakoś nikt specjalnie z nas nie stęka że z własnej kasy wydaliśmy na MKS licząc wszystkie modernizacje, sprzęt i paliwo kilkadziesiąt tysięcy złotych. Krytyka jest jak najbardziej wskazana, ale jeśli jest przekazywana w sposób jaki ty to robisz, z perspektywy rozkazu, no to wiedz, że ogarnia nas wtedy błogi śmiech i politowanie. Dopóki nie będzie na mks paywalla to nikt nie będzie nam rozkazywał co i kiedy mamy pisać. A jeśli nie chcesz czytać o sędzi na lechię to wejdź na zaglebie.org, zaglebika.com lub oficjalna. Pozdro!

22.03.21 20:32
Mam rozumieć, że jakość artykułów pochodzi nie od wewnętrznego umiłowania klubu Zagłębia tylko od tego jakie zyski są z serwisu? Wydaje mi się, że jako redakcja nie prowadzicie tego fanpage'a dla siebie tylko w większej mierze dla kibiców czyli dla nas, ale podkreślam że może mi się tak wydaje. Rozumiem, że żadna krytyka jest nie do zaakceptowania przez redakcję i nikt nie ma wpływu na to co jest publikowane, także nie będę kontynuował żadnych "żali". Z niecierpliwością czekam na obsadę sędziowską w meczu z Lechią!

22.03.21 18:24
@Dhartha - wybacz ale dopóki robimy to całkowicie za friko a reklamy pokrywają tylko koszty serwera, domeny, prac dewelopera na stronie, dopóty nie będziesz nam mówił co i jak i mamy pisać ;) Masz inne strony, z których możesz korzystać, jeśli mks cie nie satysfakcjonuje.

22.03.21 11:39
No tak, skrót meczu, zdjęcia z meczu, liczby z meczu, statystyki meczu to są rzeczywiście niezbędne informacje dla kibica po sromotnej porażce 4:0. A co ja niby mam w tym skrócie obejrzeć? Jak kaleki przewracają się o własne nogi i prezentują 4 gole dla tego napastnika legii? Może jeszcze przegląd prasy? Wszystkie sportowe redakcje trąbią jak nas legła wydoiła także tutaj to już nie jest bardziej potrzebne. Natomiast ciekawym jest, że redakcja w trakcie meczu napisała ciekawego twetta odnośnie Stocha. O tym, że Stoch ma podpisany kontrakt i u nas jest na obozie. Może jakiś mały news na taki temat? Gwarantuje że będzie on milion ?rdziej na topie od tych skrótów, sędziów i innych statystyk.