Trener Wisły Płock Radosław Sobolewski na konferencji prasowej po meczu z Zagłębiem powiedział, że bardzo cieszy się z kolejnej wygranej, podejścia swoich graczy oraz tego, że nie stracili w Lubinie gola.

Radosław Sobolewski (Wisła Płock)

- Bardzo cieszą nas trzy punkty i kolejne zwycięstwo. Znów nie straciliśmy bramki, co jest godne pochwalenia. Podobało mi się nastawienie moich piłkarzy. To wcale nie był mało istotny mecz. Naszym obowiązkiem jest dawanie z siebie maksimum w każdym meczu. Musimy jak najgodniej reprezentować klub i miasto. Moją decyzją Adamczyk rozpoczął dzisiejsze spotkanie na ławce, ponieważ chciałem skorzystać z innego zawodnika. Tomasik dość mocno ucierpiał i ma problem ze stawem skokowym, jednak zrobimy wszystko, aby jak najszybciej wrócił do gry.

Zagłębie Lubin - Wisła Płock

10-07-2020, 18:00