Drugi sparing podczas przygotowań do sezonu 2021/2022 Zagłębie Lubin rozegra z Lechem Poznań. Pojedynek z "Kolejorzem" odbędzie się w środę 30 czerwca o godzinie 17:00 w Opalenicy.

Dla Lecha Poznań będzie to pierwszy sparing po wznowieniu treningów. W spotkaniu z Zagłębiem Lubin szasnę dostanie zapewne kilku nowych piłkarzy. W kadrze poznańskiej ekipy jest Dorde Crnomarković, który wiosnę spędził na wypożyczeniu w naszym zespole. Na razie nie wiadomo, czy nowe twarze pojawią się w kadrze "Miedziowych".

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Lubin będzie transmitowany na youtube'owym kanale LechTV.

Kadra Lecha na obóz w Opalenicy

Bramkarze: Filip Bednarek, Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko
Obrońcy: Filip Borowski, Djordje Crnomarković, Alan Czerwiński, Antonio Milić, Krystian Palacz, Joel Pereira, Thomas Rogne, Bartosz Salamon
Pomocnicy: Joao Amaral, Jakub Kamiński, Jakub Karbownik, Jesper Karlström, Tymoteusz Klupś, Antoni Kozubal, Filip Marchwiński, Karlo Muhar, Radosław Murawski, Dani Ramirez, Michał Skóraś, Mateusz Skrzypczak, Jan Sýkora, Pedro Tiba