mkszaglebie.pl

Sezon 2021/2022 w rozgrywkach III ligi gr. III Zagłębie II Lubin rozpocznie od pojedynku z Rekordem Bielsko-Biała, który zostanie rozegrany na boisku numer 4 w Lubinie.

Terminarz III ligi gr. III 2021/2022

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

  • Odra Wodzisław Śląski - Piast Żmigród
  • Miedź II Legnica - Polonia Bytom
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
  • Carina Gubin - MKS Kluczbork
  • Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
  • Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
  • Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

  • Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
  • Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
  • Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
  • MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
  • Ślęza Wrocław - Carina Gubin
  • Foto-Higiena Gać - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Odra Wodzisław Śląski - Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 18 sierpnia

  • Miedź II Legnica - Piast Żmigród
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom
  • Carina Gubin - Foto-Higiena Gać
  • Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
  • Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
  • Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
  • Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

  • Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
  • Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin
  • MKS Kluczbork - Stal Brzeg
  • Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
  • Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
  • Polonia Bytom - Carina Gubin
  • Odra Wodzisław Śląski - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

  • Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
  • Carina Gubin - Odra Wodzisław Śląski
  • Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
  • Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać
  • Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
  • Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
  • Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
  • Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 6 - 4-5 września

  • Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
  • MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
  • Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
  • Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
  • Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra
  • Odra Wodzisław Śląski - Górnik II Zabrze
  • Miedź II Legnica - Carina Gubin
  • Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 7 - 8 września

  • LKS Goczałkowice Zdrój - Piast Żmigród
  • Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
  • Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław Śląski
  • Stal Brzeg - Polonia Bytom
  • Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
  • Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
  • Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice

Kolejka 8 - 11-12 września

  • Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice
  • MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
  • Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
  • Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
  • Odra Wodzisław Śląski - Stal Brzeg
  • Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Carina Gubin

Kolejka 9 - 18-19 września

  • Carina Gubin - Piast Żmigród
  • Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Stal Brzeg - Miedź II Legnica
  • Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław Śląski
  • Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
  • Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
  • Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork

Kolejka 10 - 25-26 września

  • Piast Żmigród - MKS Kluczbork
  • Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
  • Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
  • Odra Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
  • Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
  • Carina Gubin - Górnik II Zabrze

Kolejka 11 - 2-3 października

  • Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
  • Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
  • Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
  • Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław Śląski
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
  • Pniówek Pawłowice - Foto-Higiena Gać
  • MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław

Kolejka 12 - 9-10 października

  • Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
  • Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
  • Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
  • Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Zagłębie II Lubin
  • Carina Gubin - Stal Brzeg
  • Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 13 - 16-17 października

  • Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród
  • Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
  • Zagłębie II Lubin - Carina Gubin
  • Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
  • Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław Śląski
  • MKS Kluczbork - Polonia Bytom
  • Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać

Kolejka 14 - 23-24 października

  • Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
  • Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
  • Odra Wodzisław Śląski - MKS Kluczbork
  • Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra
  • Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
  • Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
  • Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg

Kolejka 15 - 30-31 października

  • Stal Brzeg - Piast Żmigród
  • Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
  • Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
  • Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
  • Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski
  • MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
  • Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
  • Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom

Kolejka 16 - 6-7 listopada

  • Piast Żmigród - Polonia Bytom
  • Odra Wodzisław Śląski - Foto-Higiena Gać
  • Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
  • Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Pniówek Pawłowice
  • Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
  • Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała
  • Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 17 - 13-14 listopada

  • Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
  • Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
  • Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
  • Pniówek Pawłowice - Carina Gubin
  • MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
  • Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 18 - 20-21 listopada

  • Piast Żmigród - Odra Wodzisław Śląski
  • Polonia Bytom - Miedź II Legnica
  • Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice Zdrój
  • MKS Kluczbork - Carina Gubin
  • Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
  • Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
  • Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin

Kolejka 19 - 12-13 marca

  • Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
  • Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra
  • Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice
  • Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
  • Carina Gubin - Ślęza Wrocław
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Foto-Higiena Gać
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
  • Miedź II Legnica - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 20 - 19-20 marca

  • Piast Żmigród - Miedź II Legnica
  • Odra Wodzisław Śląski - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Polonia Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Foto-Higiena Gać - Carina Gubin
  • Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
  • MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra
  • Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
  • Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 21 - 26-27 marca

  • Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
  • Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice
  • Stal Brzeg - MKS Kluczbork
  • Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
  • Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
  • Carina Gubin - Polonia Bytom
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Wodzisław Śląski
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

  • Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Odra Wodzisław Śląski - Carina Gubin
  • Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
  • Foto-Higiena Gać - Karkonosze Jelenia Góra
  • Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
  • MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
  • Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

  • Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
  • Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice
  • Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
  • Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
  • Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
  • Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom
  • Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
  • Carina Gubin - Miedź II Legnica
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 24 - 16 kwietnia

  • Piast Żmigród - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Carina Gubin
  • Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
  • Odra Wodzisław Śląski - Karkonosze Jelenia Góra
  • Polonia Bytom - Stal Brzeg
  • Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
  • Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
  • MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
  • Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

  • Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród
  • Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
  • Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
  • Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać
  • Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
  • Stal Brzeg - Odra Wodzisław Śląski
  • Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
  • Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 26 - 27 kwietnia

  • Piast Żmigród - Carina Gubin
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra
  • Miedź II Legnica - Stal Brzeg
  • Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie II Lubin
  • Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
  • Foto-Higiena Gać - Lechia Zielona Góra
  • Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
  • MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

  • MKS Kluczbork - Piast Żmigród
  • Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
  • Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
  • Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski
  • Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
  • Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Górnik II Zabrze - Carina Gubin

Kolejka 28 - 7-8 maja

  • Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
  • Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Stal Brzeg
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
  • Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
  • Odra Wodzisław Śląski - Lechia Zielona Góra
  • Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Foto-Higiena Gać - Pniówek Pawłowice
  • Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork

Kolejka 29 - 14-15 maja

  • Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
  • MKS Kluczbork - Foto-Higiena Gać
  • Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław Śląski
  • Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
  • Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Stal Brzeg - Carina Gubin
  • Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze

Kolejka 30 - 21-22 maja

  • Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra
  • Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
  • Carina Gubin - Zagłębie II Lubin
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra
  • Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Odra Wodzisław Śląski - Pniówek Pawłowice
  • Polonia Bytom - MKS Kluczbork
  • Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 31 - 28-29 maja

  • Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
  • Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
  • MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski
  • Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin
  • Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
  • Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

  • Piast Żmigród - Stal Brzeg
  • Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin
  • Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
  • Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
  • LKS Goczałkowice Zdrój - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice
  • Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
  • Odra Wodzisław Śląski - Ślęza Wrocław
  • Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

  • Polonia Bytom - Piast Żmigród
  • Foto-Higiena Gać - Odra Wodzisław Śląski
  • Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
  • MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
  • Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice Zdrój
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin
  • Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
  • Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra
  • Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

  • Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
  • Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
  • Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
  • Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Carina Gubin - Pniówek Pawłowice
  • LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
  • Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
  • Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
  • Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
źródło: Własne, 90minut.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz



KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!