mkszaglebie.pl

Znany jest już terminarz rundy finałowej PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Zagłębie rozpocznie zmagania w grupie spadkowej od pojedynku z ŁKS-em.

31. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Piątek, 19 czerwca 2020

  • 18:00: Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (grupa B)
  • 20:30: Górnik Zabrze - Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 20 czerwca 2020

  • 15:00: Wisła Płock - Arka Gdynia (grupa B)
  • 17:30: Piast Gliwice - Lech Poznań (grupa A) (TVP Sport)
  • 20:00: Raków Częstochowa - Wisła Kraków (grupa B)

Niedziela, 21 czerwca 2020

  • 12:30: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (grupa A)
  • 15:00: Cracovia - Jagiellonia Białystok (grupa A)
  • 17:30: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (grupa A)

32. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Wtorek, 23 czerwca 2020

  • 18:00: Korona Kielce - Raków Częstochowa (grupa B)
  • 18:00: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (grupa B)
  • 20:30: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (grupa B)
  • 20:30: Wisła Kraków - Wisła Płock (grupa B) 

Środa, 24 czerwca 2020

  • 18:00: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (grupa A)
  • 20:30: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (grupa A)
  • 20:30: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (grupa A)

Czwartek, 25 czerwca 2020

  • 19:00: Śląsk Wrocław - Cracovia (grupa A)

33. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Piątek, 26 czerwca 2020

  • 18:00: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (grupa B)
  • 20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce (grupa B)

Sobota, 27 czerwca 2020

  • 15:00: Wisła Płock - ŁKS Łódź (grupa B)
  • 17:30: Legia Warszawa - Piast Gliwice (grupa A)
  • 20:00: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (grupa B) 

Niedziela, 28 czerwca 2020

  • 15:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (grupa A)
  • 17:30: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (grupa A)

Poniedziałek, 29 czerwca

  • 18:00: Cracovia - Pogoń Szczecin (grupa A)

34. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Piątek, 3 lipca

  • 18:00: ŁKS Łódź - Wisła Kraków (grupa B)
  • 20:30: Korona Kielce - Arka Gdynia (grupa B)

Sobota, 4 lipca

  • 15:00: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin (grupa B)
  • 17:30: Lech Poznań - Legia Warszawa (grupa A)
  • 20:00: Lechia Gdańsk - Cracovia (grupa A)

Niedziela, 5 lipca

  • 15:00: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (grupa A)
  • 17:30: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (grupa A)

Poniedziałek, 6 lipca

  • 18:00: Wisła Płock - Górnik Zabrze (grupa B)

35. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Piątek, 10 lipca

  • 18:00: Zagłębie Lubin - Wisła Płock (grupa B)
  • 20:30: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (grupa B)

Sobota, 11 lipca

  • 15:00: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (grupa B)
  • 17:30: Legia Warszawa - Cracovia (grupa A)
  • 20:00: Wisła Kraków - Korona Kielce (grupa B) 

Niedziela, 12 lipca

  • 12:30: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (grupa A)
  • 15:00: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (grupa A)
  • 17:30: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (grupa A)

36. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Wtorek, 14 lipca

  • 20:30: Arka Gdynia - Górnik Zabrze (grupa B)
  • 20:30: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (grupa B)
  • 20:30: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (grupa B)
  • 20:30: Wisła Płock - Korona Kielce (grupa B) 

Środa, 15 lipca

  • 20:30: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (grupa A)
  • 20:30: Cracovia - Lech Poznań (grupa A)
  • 20:30: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (grupa A)
  • 20:30: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (grupa A)

37. kolejka PKO BP Ekstraklasy:

Sobota, 18 lipca

  • 17:30: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (grupa B)
  • 17:30: Wisła Kraków - Arka Gdynia (grupa B)
  • 17:30: Raków Częstochowa - Wisła Płock (grupa B)
  • 17:30: Korona Kielce - ŁKS Łódź (grupa B)

Niedziela, 19 lipca

  • 17:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (grupa A)
  • 17:30: Piast Gliwice - Cracovia (grupa A)
  • 17:30: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (grupa A)
  • 17:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (grupa A)
źródło: Ekstraklasa.org

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (0)



Brak komentarzy!